Takk for nok en flott båtsesong!
Sesongen er over for denne gang, og vi vil gjerne takke alle båteiere for en flott og hyggelig båtsesong her i Evjua! Det er alltid like hyggelig å se båthavna være full av liv og god stemning på godværsdager, og det har vært hyggelig å slå av en prat med flere av dere.
Tusen takk for at dere bidrar til et trivelig og inkluderende miljø i havna. Vi setter stor pris på dere alle, og vi ser allerede frem til å ønske dere velkommen tilbake til en ny sesong neste år.
Ønsker dere en fin vinter – vi sees igjen i 2027! 🌊
Har du ikke tatt opp båten enda?
Søndag 1. november er siste frist for å ta opp båten. Alle båter skal være tatt opp innen denne datoen.
Unntaket gjelder fiskebåter, som etter særskilt avtale kan få ligge noe lenger, så lenge vær- og isforholdene tillater det.
Alle båter som ligger i båthavna etter 1. november, ligger på båteiers eget ansvar og risiko. Dette gjelder også fiskebåter med avtale om utvidet liggetid, og omfatter eventuelle skader på både egen båt og bryggeanlegget.
Har du spørsmål eller behov for å avtale utvidet liggetid for fiskebåt? Ta kontakt på 958 13 385 eller havn@evjua.no.
Ikke funnet plass til vinterlagring enda?
Vi har enda noe ledig plass igjen for utendørs lagring i Evjua. Ta kontakt med Ola Reinsby på 922 67 900
.png)


